Polikliniğimizde genel diş hekimliği hizmetlerinin yanında Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Restoratif Diş Tedavisi, Ortodonti, Çocuk Diş Hekimliği ve Görüntüleme hizmetleri sunulmaktadır.

Ağız diş ve çene cerrahisi; implant uygulamaları, gömülü diş cerrahisi, kist/tümör vb lezyonların ameliyatları, çene eklemi problemleri (Temporomandibuler Eklem Hastalıkları), kemik grefti uygulamaları, lazer vb işlemleri kapsamaktadır.

Lazer Tedavi

Restoratif Diş tedavisi tanımlaması ülkemizde yanlış şekilde sadece dolgu çeşitlerinin yapıldığı operatif diş hekimliğini tanımlamak için kullanılmaktadır.  Dünyada ise restoratif diş hekimliği; Protetik diş hekimliği (Diş protez uygulamaları), operatif diş hekimliği (dolgu vb işlemleri yapan diş hastalıkları ve tedavisi), endodonti (kanal tedavisi) işlemlerinin tamamını içine alan bir disiplindir. Bu açıklamadan da anlaşılacağı gibi aynı gün gerçekleştirilebilen CAD/CAM protezler, bonding uygulamaları, diş beyazlatma, sabit kron ve köprü protezler, tam ve bölümlü hareketli protezler, kompozit dolgular, kanal tedavisi gibi tedavi hizmetleri restoratif diş hekimliği kapsamında sunulmaktadır.

Polikliniğimizde ortodonti, çocuk diş hekimliği hizmetlerine ek olarak periapikal, panoramik, el bilek , sefalometrik (ortodontik tedavilerde kullanılmak üzere) ve konik ışınlı bilgisayarlı tomografi (13×15 cm boyutlarına kadar 3 boyutlu görüntü elde edilebilen) teknikleri ile yüksek çözünürlüklü dijital radyografi hizmetleri sunulmaktadır.